FRIZZANTI

Szukacie pięknej, nietuzinkowej atrakcji? Pomożemy Wam zachwycić i zaskoczyć Waszych gości...

Oryginalna atrakcja na Twoim przyjęciu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda młoda para pragnie, aby “ten dzień” był piękny i długo przywoływał wyłącznie dobre wspomnienia. Jeśli myślisz tak samo, możemy pomóc Ci w realizacji tych marzeń.

Nasz Frizzanti Vespa Bar doskonale wpisze się w kliamt każdej imprezy. Powiedz tylko gdzie, a my zrobimy wszystko, by jak najlepiej wkomponował się w styl Twojego przyjęcia. Dzięki nam weselny welcome drink wyglądać może zupełnie inaczej niż te znane dotychczas. Zamiast słodkiego szampana Twoi goście otrzymać mogą eleganckie wino. W czasie zabawy nic nie stoi na przeszkodzie, by odpoczęli przy kieliszku orzeźwiającego, dobrze schłodzonego frizzante.

Organizujesz wieczór panieński, huczne urodziny lub po prostu spotkanie z przyjaciółmi? Nie pomiń nas w planach.. Z Frizzanti na pewno będzie wesoło!

Skontaktuj się z nami

Dojazd do każdego miejsca w kraju

Profesjonalna, sympatyczna obsługa

FRIZZANTI

Prosecco Van będzie idealnym dodatkiem do Twojego przyjęcia.

Jest niewielki i mobilny dzięki czemu bez problemu zmieści się i dopasuje do każdej przestrzeni. Jego elegancki i oryginalny wygląd cieszyć będzie oko, a także stanie się świetnym tłem do pamiątkowych zdjęć. I najważniejsze, czyli to, co ma w środku. Pyszne musujące wino przywiezione na Twój ślub ze słonecznej Italii, pieścić będzie podniebienia, orzeźwiać i wprawiać gości w dobry nastrój.

Skontaktuj się z nami

FRIZZANTI

Potrzebujesz więcej informacji?Chcesz od razu zamówić Prosecco Van?

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych produktach, nawiązać współprace, wynająć prosecco van – napisz już dziś.