FRIZZANTI

O firmie

Firma powstała w 2014 r., kiedy po podróży do Włoch postanowiliśmy wprowadzić do polskich loka- li gastronomicznych rzadko spotykane dotąd w kraju prosecco. Początkowo zajmowaliśmy się do- stawą najlepszego włoskiego wina do restauracji i instalacją sprzętu potrzebnego do wydawania wina z beczek. Jednak szybko zdaliśmy sobie sprawę, że chcielibyśmy dać możliwość korzystania z dobrodziejstw włoskich winnic również klientom indywidualnym. Rozszerzyliśmy więc naszą ofer- tę o wynajem przenośnych roll-barów na imprezy i eventy. Naszym kolejnym krokiem było wprowa- dzenie na rynek pierwszego na mazowszu Prosecco Vana. To zaadaptowany na mobilny bar nie- wielki, włoski trójkołowiec Piaggio Ape.

Dziś swoim klientom oferujemy profesjonalną obsługę imprez z Prosecco Vanem, jak również wy- najem roll-barów oraz dostawy wina i instalację kranów w lokalach. Wszystko po to, by jak najwięk- sza liczba odbiorców mogła cieszyć się pysznym, rześkim smakiem oryginalnego włoskiego wina.

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego, a wkrótce również on-line z alkoholami kraftowymi.


Naszym kolejnym krokiem jest wprowadzenie na rynek pierwszego w Warszawie i jednego z pierwszych w kraju Prosecco Vana. To zaadaptowany na mobilny bar niewielki, włoski trójkołowiec Piaggio Ape.

Dziś swoim klientom oferujemy profesjonalną obsługę imprez z Prosecco Vanem, jak również wynajem roll-barów oraz dostawy wina i instalację kranów w lokalach. Wszystko po to, by jak największa liczba odbiorców mogła cieszyć się pysznym, rześkim smakiem oryginalnego włoskiego wina.

FRIZZANTI

Potrzebujesz więcej informacji?Chcesz poznać naszą ofertę?

Wypełnij poniższy formularz, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.