FRIZZANTI

Organizujesz bankiet, integrację pracowniczą, szkolenie, konferencję, stoisko targowe, piknik rodzinnny, lub inne wydarzenie firmowe?

Zaskocz swoich gości nietypową atrakcją

Organizujesz stoisko targowe i chcesz zachęcić gości do odwiedzin? Na imprezie integracyjnej pragniesz dać ludziom możliwość orzeźwienia się lampką delikatnego trunku? Nie ważne jaki ro- dzaj imprezy firmowej planujesz. Jeśli tylko interesują Cię nowatorskie rozwiązania, idziesz z duchem czasu i cenisz sobie jakość, mamy coś dla Ciebie.

Nasz Prosecco Van sprawdzi się w każdej sytuacji. Zaadaptowany na ten cel włoski trójkołowiec Piaggio Ape jest niewielki i mobilny, dzięki czemu bez problemu dojedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Ten rustykalny, czerwony pojazd mały, ale niepozorny. Skrywa w sobie aż trzy krany, z których serwować możemy różne rodzaje wina. W swojej ofercie mamy również drinki na bazie prosecco, piwo, lemoniadę, więc każdy uczestnik organizowanego przez Ciebie wydarzenia znajdzie u nas coś dla siebie. Ponadto niewielkie rozmiary Prosecco Vana sprawią, że wkomponuje się nawet w miejsce, w którym przestrzeń jest ograniczona.

FRIZZANTI

Prosecco Van.Mobilny bar na kółkach.

Wokół naszego baru rozstawić możemy leżaki i stoliki-skrzynki, które pozwolą uczestnikom Twoje- go wydarzenia zrelaksować się przy kieliszku wina. Rzadko spotykany w naszym kraju pojazd – Piaggio Ape– stanie się niebanalnym dodatkiem. Profesjonalna obsługa zadba z kolei, by każdy spragniony orzeźwienia gość otrzymał porcję świeżego, musującego wina.

Vespa Bar

FRIZZANTI

Obsługa eventów i wydarzeń

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm eventowych, sal weselnych, hoteli czy restauracji.

Zapytaj o ofertę

FRIZZANTI

Potrzebujesz więcej informacji?Chcesz od razu zamówić Prosecco Van?

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych produktach, nawiązać współprace, wynająć prosecco van – napisz już dziś.