Naszym kolejnym krokiem jest wprowadzenie na rynek pierwszego w Warszawie i jednego z pierwszych w kraju Prosecco Vana. To zaadaptowany na mobilny bar niewielki, włoski trójkołowiec Piaggio Ape.
Dziś swoim klientom oferujemy profesjonalną obsługę imprez z Prosecco Vanem, jak również wynajem roll-barów oraz dostawy wina i instalację kranów w lokalach. Wszystko po to, by jak największa liczba odbiorców mogła cieszyć się pysznym, rześkim smakiem oryginalnego włoskiego wina.

Wesela i uroczystości

Swoją obecnością sprawimy, by Twoje przyjęcie weselne nabrało oryginalnego charakteru a nasze wino umilało Twoim gościom zabawę.

Eventy i wydarzenia

Piaggio Ape jest niewielki i mobilny, dzięki czemu bez problemu dojedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Horeca

Frizzanti tworzą ludzie, którzy już od kilku lat zajmują się dystrybucją włoskiego wina musującego w lokalach gastronomicznych w całej Polsce.

Prosecco Van w prasie i mediach

“Już stał się hitem wynajmowanym na festiwale, garden party czy wesela. Choć jest niewielki, nie da się go przeoczyć... Można się zakochać od pierwszego wejrzenia! ”

ELLEwww.elle.pl

“Musujące wino z beczki podawane w ten sposób cieszyło się ogromną popularnością i było alternatywą dla tradycyjnego barku z alkoholem. ”

Glamourwww.glamour.pl

“Idea pochodzi z Londynu… Busik przyjedzie nie tylko na imprezy otwarte, ale także ślub, urodziny czy inną prywatną okazję. Na pewno znajdzie u nas fanów.”

NOIZZwww.noizz.pl

“Food truck serwujący prosecco - wynalazek, którego potrzebujemy natychmiast.”

Esquirewww.esquire.pl

“Prosecco ma delikatny owocowy smak i perfekcyjnie nadaje się na początek każdego (nie tylko eleganckiego) wesela… Fantastyczne rozwiązanie dla fanów ślubów plenerowych.”

Wedding.plwww.wedding.pl